MonaCoin Cover Image
MonaCoin Profile Picture
9 Üyeler

MonaCoin Coin, 2013 yılında Bay Watanabe tarafından kuruldu.

O zamanlar Japon ilan tahtasına 2 kanallı bir ziyaretçiydi.

Para WBS TV Network Tokyo'da ilk kez gösterildiğinde çok popüler oldu ve bir adamın MonaCoin Coin'de bir parça arazi satın aldığı kadar popüler oldu.

O zamandan beri, para biriminin eğilimi patlıyor.

Sadece paranın "monappy" üzerinde kullanılabileceğini değil, aynı zamanda Dogecoin Coin'e benzer şekilde, Twitter kullanıcıları Monacoin Coins'in katkılarının takdirini de gösterebilir.

Genel olarak, şirket, merkezi olmayan ve kullanıcı için güvenlik sağlamak için bir eşler arası ağda sınırlı olan para birimine büyük önem vermektedir.

MonaCoin Coin'in arkasındaki geliştiriciler "monappy" olarak başka platformlar da yarattı: "Askmona" web sitesinde, forum stilinde para birimi hakkında her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz, diğer yandan da başkalarına para gönderebilirsiniz "askmona" site üzerinden. "Monadash" ilgiyle ilgilenen insanlar, piyasada kurulduğundan bu yana herhangi bir istatistik hakkında fikir sahibi olurlar.

MonaCoin Coin - Şifreleme
Japonya'da en yaygın kullanılan kriptokrasi özelliği olan MonaCoin Coin, birçok kullanıcıya esin kaynağı olmuştur.

"Lyra" olarak adlandırılan bir figürün ardından adlandırılan Mona geliştiricileri, Lyra2RE para birimi (v2) madenciliği için algoritma çağırdı.

Bloke etme süresi 1,5 dakika; Miner, bir ödül olarak 25 MonaCoin Coin alır. Toplam 105.120.000 adet bozuk para var.

Kullanıcı olarak paraları Windows 32 ve 64 bit, Linux 32 ve 64 bit, Mac OSX 64-bit, Kaynak Kodu ve Android Universal Bitcoin Cüzdanlarında saklayabilirsiniz.

Paralar birçok farklı alanda, özellikle Japonya'da kullanılabilir. "Monappy" adı verilen bir web sitesi para birimini destekliyor.

Bu, kullanıcıların çevrimiçi oyun oynarken para birbirine göndermelerine olanak tanır. Kullanıcıların, kendi boyanmış resimler gibi katkıları yüklemesi de mümkündür ve daha sonra MonaCoin'lerde küçük bir bağışla derecelendirilirler.

Ayrıca, platform, kullanıcıların gerçek şeyler sunabileceği ve karşılık olarak kriptokrasiyle ödendiği bir çevrimiçi mağaza sunuyor. monappy "de kullanıcı bir harici cüzdan indirmek zorunda kalmadan bir cüzdan olarak hizmet etme işlevine sahiptir.

MonaCoin Parası eğilimi şimdiye kadar Japonya'daki bir elektronik mağazanın ödeme aracı olarak Bitcoin ve MonaCoins'i kabul etmesine kadar gidiyor.

MonaCoin Coin, ilk Japon cryptocurrency'su. Özellikle Japon topluluklarında başarılıdır, böylece Bitcoin ve MonaCoin Coin'in ödendiği dükkanlar bulunmaktadır.

Günümüzde Japon şirketi yaklaşık 800 milyon USD destekliyor ve 9.6 milyon USD değerindeki günlük sikke işlem görüyor.

MonaCoin Para başına döviz kuru 14.54 USD'dir. Para, Bittrex, Canlı Bahis, Bitbank, Bleutrade, ABwang ve Zaif'de işlem görüyor.

  • Hakkımda
  • MonaCoin simgesi kedi olan japonların en eski coil'dir.
    Japonya'daki bir cok dükkan ve mağaza perakende alış verişlerde MonaCoin'i geçerli bir para birimi olarak kabul ediyorlar. Bir nevi bitcoin'in Japonya'ya has versiyonu diyebiliriz.
    Yine büyük bir japon borsası olan BitFlyer da ekim ayında MonaCoin'i kendi bünyesine ekledi.