Status Cover Image
Status Profile Picture
14 Üyeler

Status Coin’in Geleceği
Altcoinler arasında yeni olmasına karşın 2018 itibariyle talebin artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Yakın zamanda da uzmanlara göre Status coin kullanımı artışa geçecek. Bununla beraber kullanılan wallet hakkında bilgi vermek gerekirse, Hardwallet kullanıldığını belirtebiliriz. Daha güvenilir bir sistemdir. Mobil cihazlarınızı da koruma altına alarak kripto paralarınızın saklanmasını sağlayacaktır. Tüm para birimleri ile uyumlu şifreleme sistemlerine sahiptir. Üstelik ihtiyaçlarınıza göre Hard Wallet’ı özelleştirebiliyorsunuz, geliştiriyorsunuz.
Ethereum sistemi üzerine kurulduğunu belirtmiştik. ETH birimi üzerinden işlemler yürütülüyor. Android ve iOS üzerinden erişilebiliyor ve ücretsiz ve açık kaynaklı bir sistem aynı zamanda. uPort, Aragon, Gnosis, Ujo Etherisc, Ethlance sistemleriyle beraber çalışıyor. İsterseniz platform üzerine DApp aracılığıyla da kaynak ekleyebiliyorsunuz.

Status Coin (SNT) Toplam Arzı
Coinlerin fiyatını belirleyen etmenlerden biri de coin arzıdır. Esasen bu yorum bireyseldir. Ripple 0.20$ iken herkes Ripple 2-3 doları aşarsa Ethereum’u market kapasitesi olarak geçer. Bu yüzden imkansız demişti. Ancak XRP tüm tabuları yıkarak Ethereum’u tahtından etti. Status Coin’in de arzı 6,804,870,174 olarak görünüyor. Çok fazla gibi görünse de şu sıralar yarım dolar seviyelerinde seyreden SNT ilerleyen süreçte fiyatını katlayabilir.

Status Coin Özellikleri ve Önemli Yönleri
SNT, aralık ortasından bu piyasaya dahil olsa da, altcoinlerin gördüğü rağbetten etkilendi. Bu nedenle her geçen gün artışa geçen bir coin olduğunu söyleyebiliriz. SNT’nin de yükselişe geçtiği zamanlar yatırımcılarını sevindirse de, zaman zaman ani düşüşler yaşaması olumsuz özelliklerinden biri diyebiliriz. Binance piyasasında yer almaktadır. Yeni yıldan sonra bir artışa geçtiği için en kısa sürede token fiyatının 1 doları aşması beklenmektedir. Potansiyeli yüksek bir coin olduğunu söyleyebiliriz.
Açık kaynaklı bir mobil uygulama olan SNT, diğer altcoinlerden yapısal olarak farklıdır. Merkezi olmayan sistem, diğer uygulamalarla da etkileşim kurmanızı sağlıyor. Blockchain haricinde de birçok yerden ilgi görmüş bir sisteme sahiptir. En alt yatırım miktarının ise 0,0001 Eth olduğunu söyleyebiliriz. Hem tarayıcıyı hem de chat/ messenger alanını kullanmak isteyen yatırımcılar, DApps’ı kullanarak mobil cihazlarında bir ağ oluşmasına izin veriyorlar. Bu şekilde sisteme dahil olup bu yenilikçi sistemi kullanabiliyorsunuz.

  • Hakkımda
  • Aralık ortası itibariyle piyasaya giriş yapmış ve SNT olarak tabir edilen altcoinlerden biridir. Bitcoin’le beraber adını sıkça duyduğumuz Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş bir sistemdir.SNT olarak tabir edilen alt coin, aslında Status Network Token anlamına gelmektedir.