TenX Cover Image
TenX Profile Picture
10 Üyeler

TenX Ekibi

Eş-kurucular ve CEO Toby Hoenisch bu alanda deneyim sahibidir. Bu yazar, bir keresinde , insanların kendileri için harcayacakları ayrı bir proje hakkında kendisine [ https://www.cryptocoinsnews.co....m/audio-onebit-app-r ] röportaj yapmıştı. OneBit denilen bir bankamatik kartıyla. Şimdi görünüşü tüm kripto para birimlerini kapsayacak şekilde genişlettiği görülüyor ve bunu yapmasına yardım etmek için gemide güçlü bir yeteneği var.

Geliştirici Tuhina Singh, makine öğrenmeyle ilgili geçmişi vardır. TenX’de işe başlamadan önce blok zincir teknolojileri öğrenmek için bir yıl geçti. Martijn Buurman ve U-Zyn Chua ile birlikte çalışıyor. Chua, Asya’daki ilk Bitcoin borsalarından Dgtmkt’i kurmaktan sorumlu olan Buurman, kariyerinde geliştirici olarak çeşitli görevlerde bulundu.

Muhtemelen, daha fazla geliştirici, ICO geçtiğinde ve şirketin bazı işe alım yapmak için para biriktirdikten sonra kazanılması sağlanacaktır. Önümüzdeki görev küçük olmayacak ve devam eden bir müşteri desteği gerektirecektir. Bu işletme giderleri karlılığından çok fazla düşmemelidir, bu sebeple bu gerekçelerden fazla bir şey düşürmemeyi seçeceğiz. Şimdiye kadar, güçlü, iyi bir önermeye bakıyoruz.

TenX inanılmaz iddialı bir projedir. Kendi sözleriyle kendi ana hedefleri “herhangi bir blok zinciri varlığın anında kullanılabilmesini sağlamak için çalışmak” tır. Bunlar, blok zincirler arasındaki değere kesintisiz bir şekilde aktarılmasını sağlayacak olan Comit Network adlı yazarın yazarına yeni bir proje getiriyor. . Comit, TenX’in aşağıdakileri içeren birçok vaatinde neler yapabildiğinden faydalanıyor:

Birçok kripto para birimi ve simgeleri kullanma yeteneği.
Söz konusu varlıklara gündelik hayatta sorunsuz bir şekilde erişmek için bir bankamatik kartı.
Dikişsiz değer dönüşümü.
Benzer işlevleri yerine getiren diğer projeler var ancak hepsi Vitalik Buterin gibi ağır topuzlar tarafından desteklenmiyor. İsim tanıma bir yana, Buterin Ethereum projesini her şeye karşı kullandı ve hatta büyük bir aksilikten kurtardı, böylece gerçek bir alternatif, mayınlı şifrelemenin paralel olarak meşru bir değere sahip olduğu Bitcoin ile paradigma yarattı.

TenX’in “hırs” ı, aslında, yeni gelenlere yönelik gereksiz engelleri ortadan kaldırmaya itiliyor. TenX platformunu kullanan insanlar, çeşitli blok zincirlerle, anlaşılmalarının erken bir aşamasında etkileşime geçebilir ve yaptıkları konusunda daha iyi bir işleve sahip olabilirler. Bitcoin kavramı genellikle insanları sindirmek için biraz zaman alır ve daha sonra o şeyin gerçek kullanımı kafa karıştırıcı olabilir. Ethereum ile bu farklı değildir: Yeni kullanıcıdan bir miktar öğrenme her zaman gerekli olacaktır, ki bu kabulü sürükleyecektir. Bununla birlikte, TenX gibi projeler, yeni insanların kripto para birimleri edinmesini ve kullanmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek bu yavaş büyümeyi ortadan kaldırabilir.

Coinbase kolay görünebilir, ancak çoğu zaman kendisi ve büyük Bitcoin topluluğu vaat edilen esnafı teslim edemediğinde kötülük yapar. Eski finansal sistemlerin ve kriptokrasi sistemlerinin bağlantısı elbette her zaman korkunç ve ancak kabul edilebilir bir karışımı olacak, ancak bu tür sistemler gerekli olsa da, fiattan kriptoya hızlı, kolay yollardan yararlanacağından eminsiniz. Ayrıca, daha geniş kabulün söz konusu varlıklar için daha yüksek fiyatlara neden olması da doğrudur, bu yüzden TenX geri kalanı tamamen iflas etse bile yüzeysel bir değere sahiptir – bağımsız bir grubun tüm kripto para birimlerinin durumunu iyileştirebileceği düşüncesi TenX’in performansından bağımsız olarak cazip. Bu durumda, diğerleri aynı arenada oyun oynayacaklarına emin.

  • Hakkımda
  • TENX en bütük farkı “blockchain yani blok zincir yapısı üzerinde yapılan hertürlü varğın anlık olarak kullanılabilir olmasını sağlaması üzeine geliştirilmiş olmasıdır ‘’ Comit network adlı proje ile Bunlar, bloklar arasında kesintisiz iletişim ve aktarım sağlamasını amaçlıyor.