ZCoin Cover Image
ZCoin Profile Picture
12 Üyeler

ZCoin ( XZC ) Coin nedir?

ZCoin, kripto para yatırımlarının güvenli bir şekilde bir hesaptan bir hesaba aktarılmasını sağlayan ve bu esnada gizliği arttıran bir teknoloji geliştirmiştir. Gelecekte kripto paraların çok yüksek miktarda alım satımlarda ülkeler arası ithalat ve ihracatta kullanılacağı düşünüldüğünde ZCoin güvenlik açısından önemli bir yere sahip olacaktır.

ZCoin, aynı zamanda bu transferleri gizli bir defterde kaydeder kara kutu misali bir defterdir. Gerektiğinde firmalar transferlerini özel bir protokol sayesinde gözden geçirebilirler.

2017 yılının en bomba altcoin kripto para birimlerinden biri olan ZCoin şimdiler de market çapını $240.799.756 USD ‘ye kadar getirdi. 2017 ‘nin Aralık ayında $65.96 USD görülen ZCoin, 2018 yılına bomba gibi bir giriş yapabilir. Tüm altcoin yatırımcıları XZC ‘ye yönelmiş olup, bu hızlı artışa sahip olan coin için güzel beklentiler hissetmektedirler. Kripto para birimi uzmanları 2018 yılında ZCoin’in, Ethereum ile yarışabilecek konuma gelebileceğini söylemektedirler. ZCoin (XZC), aynı zaman da geliştiricilerine verdiği ödüller ile anılmaktadır. Ethereum ile aynı seviyelere gelebilir. Nedeni ise; Alt yapısı Ethereum’un alt yapısından oldukça fazla karmaşık olan ZCoin’in yatırımcıları bu nedenle çok daha ilgi duymaktadırlar. Yatırım miktarı arttıkça bu özellik göz önüne gelecek ve ZCoin bir altcoin olmaktan çıkıp, coin zirve yarışına katılacaktır.

  • Hakkımda
  • ZCoin, kripto para yatırımlarının güvenli bir şekilde bir hesaptan bir hesaba aktarılmasını sağlayan ve bu esnada gizliği arttıran bir teknoloji ile sisteme girmiştir. ZCoin güvenlik açısından önemli bir yere sahip olacaktır.