Aelf Cover Image
Aelf Profile Picture
13 Üyeler

Başlıca Hedefler
İhtiyaca göre özelleşebilme özelliği kazanarak blok zinciri sistemleri için “Linux” olmayı planlayan Aelf, uygulanabilir bir blok zincir sisteminin işlevlerini içeren kernel çekirdeğini oluşturmayı ve uygulamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Aelf etkileşimli bir arayüz olarak çekirdek için bir “kabuk” geliştirmeyi hedefliyor. Aelf’in diğer hedefleri şunlardır:

Çapraz zincir etkileşimi: Aelf Ethereum, Bitcoin ve diğer blok zincir sistemleri ile etkileşime girmeyi planlıyor.

Performans iyileştirmesi: Aelf, hedefler için akıllı sözleşme mantığı, özelleştirilmiş veri yapısı ve fikir birliği protokolü sağlamayı hedefliyor.

Protokol güncellemesi: Fikir birliği protokolünün kullanılmasıyla Aelf anlaşmazlığı önlemek için yeni özellikler eklemeyi planlıyor.

Aelf, ağda kullanılan kaynak ücretlerini ödemek için ELF tokenlarını kullanır. ELF tokenları, sistemin işletilmesi ve yükseltilmesi, akıllı sözleşmelerin dağıtımı ve işlem ücretleri ve çapraz zincir veri aktarım ücretleri için kullanılır. ELF token ayrıca topluluğun yeni özellikler eklemesi, madencilik düğümlerinin seçilmesi ve diğer önemli kararlar için oy kullanılmasını sağlar.

Elf coin Sanal Para Biriminin Finansal Geleceği Nedir? Yatırım Yapılır mı?

Geçmişten günümüze kadar finansal faaliyetleri sürdürmüş tüm kripto paraların büyük bir finansal geleceğini görmek mümkündür. Nitekim aynı şekilde bu süreç zarfında kaybolmuş ve değerini kaybetmiş kripto paraları da görmek mümkündür. Bu anlamda elfcoin ile yatırımlar yapmak isteyen veya bu para birimi üzerine ticaretlerini sürdürmek isteyen yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de elfcoinin finansal geleceğidir. Bu anlamda pek çok güvenilir finans ve teknoloji şirketi tarafından desteklenen elfcoinin geleceğinin oldukça parlak olacağını söylemek mümkündür. Bu anlamda pek çok yabancı finans uzmanının yorumları çerçevesinde elfcoinin bitcoin gibi büyük kripto paralar arasında anılması yakın gelecekte mümkün görülmektedir. Bu da elfcoin yatırımcılarının gelecek yıllarda sahip oldukları elfcoinler ile yüksek oranda kazanç elde edebileceklerinin bir kanıtı olma niteliğini taşımakta ve elfcoinin finansal geleceğini anlatmaktadır.

Elf(aelf)Coin Nedir?

Çinlilerin oluşturduğu bu kripto para hakkında resmi sitelerinde yer alan bilgilere göre;Tam performanslı,kaynak ayrımlı yani her sözleşme kendi blok zinciri üzerinde çalışıyor.4 kişilik yönetici ekipleri var.

Elf coine yatırım yapan ve destekleyen 17 adet Dünya çapında şirket bulunmakta.Bu coin özelikle blok zincirindeki aksamalara meydan okuyarak blok zincirini farklılaştırmış ve daha güvenli ve çözülmesi zor hale getirmiştir.

Şu an için Dünyada 72. sırada bulunan Elf coin 511 milyon dolarlık bir piyasa hacmine sahip.Toplamda 260 milyon tane üretilecek olan Elf coinin 250 milyon tanesi üretilmiş olup piyasadadır.Bu yazıyı yazdığımız 6 Ocak 2018 gününde piyasa değeri 2,05 dolar olup bugünki piyasa değeri,konumu ve bilgileri aşağıdaki resimde verilmiştir.

  • Hakkımda
  • ELF, Gelişmiş bir kripto para marketidir. Verileri inceleyen anlık düşüler ve çıkışları takip etmenizi sağlayan. Detaylı analiz yapısına sahip kripto para marketinde kripto paraların anlık, saatlik, günlük ve haftalık iniş çıkış oranlarının gözlemlenmesi sağlanıyor.