Binance Cover Image
Binance Profile Picture
5 Üyeler

Binance(BN Avantajları nelerdir?
1-ilk yıl tüm masraflarda %50
2-İkinci yıl tüm masraflarda %25
3-Üçüncü yılda tüm masraflarda %12.5
4-Dördüncü yılda tüm masraflarda %6.75
5-Beşinci yıldan itibaren herhangi bir düşüş bulunmamak

Binance Dövizi
Binance (BNB ) ’nin kripto dövizi Binance in Token Coin’idir. Toplamda sadece 200 milyon BNB olacaktır. Binance, Ethereum’dan kripto dövizi için, ERC 20 Token standardını kullanıyor. BNB şu şekilde dağıtılmalıdır. Jetonların % 50’si ICO’da,% 40’ı ekibe,% 10’u da Angel yatırımcılara satılıyor. Melek yatırımcılar aynı anda en çok sayıda jeton satın alan yatırımcılar. Jetonu ücret ödemek için kullanabilirsiniz. Bunlara ticaret ücretleri, işlem ücretleri, liste ücretleri ve diğerleri dâhildir.

Binance, ücretler BNB’de ödendiğinde indirim bildiriminde bulunur. Kullanımın ilk yılında tüm ücretlerde % 50 indirim, ikinci yılında % 25 indirim, üçüncü yılda% 12.5 indirim, dördüncü yılda % 6.75 indirim ve beşinci yıldan itibaren indirim olmayacaktır. Buna ek olarak, Binance bir geri alım planında, 100 milyon BNB’ye kadar geri alınacağını açıklamıştır. Ardından dövizler yanar. Bu, geri kalan paraların değerini artırmak için devalue edildiği anlamına gelir. Bu, yatırımcılara fayda sağlamaktadır. Gelecekte, kripto para birimleri, işlem platformunda bir varlık olarak kalacak ve gas olarak kullanılacaktır. Bir işlemin ücreti, işlem tutarının % 0.1’lik biri kadardır.

Binance Coin’in en büyük avantajı aslına bakarsanız, Binance borsasında yaptığınız işlemlerde size %50 daha az komisyon ödemenizi sağlıyor.

Örnek vermek gerekirse bir işlem sonucu eğer Binance Coin (BN’niz yoksa 1 dolar işlem ücreti ödemeniz gerekiyorsa, Binance Coin’iniz olduğunda %50 avantajla 0,5 dolarlık Binance Coin’iniz kullanılıyor.

Tabii ki komisyon avantajından faydalanmak için hesabınızda bir miktar BNB bulundurmalısınız.

Komisyon avantajının yanında, Binance Coin’i diğer altcoinler gibi yatırım aracı olarak da kullanabiliriniz. Binance borsasının artan kullanıcı sayısı beraberinde komisyon avantajı sağlamak için sürekli BNB alan insanları da getirebilir/getiriyor. Bu durumda BNB fiyatı istikrarlı bir şekilde artabilir. Tabii ki bu bir yatırım tavsiyesi değildir, ciddi miktarlarda yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı ve yorumunuzu yapmanızı öneririm.

Binance Coin aldıktan sonra Binance borsasında ayarlar sayfasından Using “BNB to pay for fees(50% discount)” seçeneğini ON yapmayı unutmayın.

  • Hakkımda
  • Binance Coin yani BNB, Binance borsasının kendi coinidir. Binance borsası eklediği yeni altcoinler ve sürekli getirdiği güncellemelerle coin borsaları arasında son zamanlarda çok hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. Bu yükselişle beraber Binance Coin’in fiyatı da giderek artıyor ve yatırımcılarını şu ana kadar pişman etmedi. BNB coinin bu yükselişi doğal olarak insanların dikkatini çekti.