Dentacoin Cover Image
Dentacoin Profile Picture
5 Üyeler

Blockchain hayatımızda git gide yaygınlaşıyor
Blockchain teknolojisi Bitcoin ile hayatımıza girdiğinden beri çok büyük ilerleme kat etti ve hayatımızda yavaş yavaş yer almaya başladı. Özellikle Ethereum gibi blockchain projeleri sayesinde artık blockchain teknolojisi hayatımızda uygulamalarıyla yer alıyor. Bu yazımızda da belki de en farklı kullanım alanıyla karşımıza çıkan Dentacoin’i inceleyeceğiz.

Dentacoin neden önemli?
Dentacoin’in bu denli önemli ve son zamanlarda giderek popüler olmasının sebebi gerçek hayatta insanların ihtiyacı olan bir hizmete blockchain tabanlı çözüm getiriyor olması. Şimdiye kadar çevremizden sıkça duyduğumuz “ne işe yarıyor bu kripto paralar?” sorusuna bir cevap niteliğinde bir proje olduğu için öne çıkıyor. Belki de Dentacoin alanında bir ilk olarak blockchain teknolojisini günlük hayatla iç içe bir hale getirerek insanların blockchain teknolojisinin nerelerde kullanılabileceğini anlamasına yardımcı olacak.

Nasıl Dentacoin edinebilirim?
Dentacoin koin satışları sona erdi ancak fırsatı kaçırmış değilsiniz. Farklı borsalar üzerinde işlem gören Dentacoin’e BTC/ETH gibi koinler ile sahip olabilir ya da Dentacoin ekibinin geliştirdiği platform üzerinden diş ve diş sağlığı hakkındaki sorulara cevap vererek veya ziyaret ettiğiniz klinik/hekim hakkında görüş bildirerek Dentacoin kazanabilirsiniz. Ayrıca projenin arkasındaki ekip 2018’in ekim ayında yeniden bir koin satışı yapmayı planlıyor. Yine koin satışından da Dentacoin satın alarak projeye dahil olabilirsiniz.

  • Hakkımda
  • sminden de anlaşılacağı gibi Dentacoin diş ve diş sağlığı ile ilgili bir kripto koin. Blockchain ve Ethereum tabanlı olan bu koin diş klinikleri ve insanlar arasında blockchain ağı ile bağlantı oluşturuyor ve kullanıcılara daha güzel bir diş sağlığı deneyimi sağlıyor.