DENT Cover Image
DENT Profile Picture
14 Üyeler

DENT Coin
DENT’in son 1 aylık grafiği dikkat çekiyor. 0.0014$’dan 0.1043$ fiyatına çıkması sadece 1 ayını almış durumda. DENT coin sayısı olarak 100 milyar adet planlanmış ve şu an 10 milyar 600 milyondan fazla DENT kullanımda.

DENT’in Çözmek İstediği Sorunlar Nelerdir?
DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisini daha verimli ve daha az maliyetli hale getirmeyi amaçlamaktadır. İşte DENT’in çözmeyi hedeflediği önemli sorunlardan bazıları:

Mobil Verinin Özgürlüğü
DENT Coin, mobil veri için dünya çapında para birimi olacak ve kullanıcılar veri alışverişinde telekomünikasyon sağlayıcılarına DENT Coin gönderecekler. DENT ayrıca, kullanıcıların birbirleri arasında mobil veri satın alma, satma ve bağışta bulunma özgürlüğüne sahip olduğu bir veri paylaşım platformu sağlayacaktır.

Uluslararası Dolaşım
DENT, telekom sağlayıcıları arasındaki yönlendirme maliyetleri gibi unsurların kaldırılmasını kolaylaştırmaktadır.

Mobil Veri Satın Almak İçin En İyi Fiyat
DENT, tüketiciler ve IoT cihazları için veri paketlerinin otomatik satın alımına izin verir. Kullanıcılar, çok fazla veya çok az veri satın almaktan endişe etmeden, bölgedeki en uygun operatöre göre en iyi fiyatı elde eder.

DENT Mobil Uygulaması
DENT ekosisteminin merkezini, iOS ve Android için kullanılabilen DENT mobil uygulaması oluşturmaktadır. Uygulama, DENT Coin için kullanılacak olan cüzdanı içerir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmek için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Diğer kullanıcılara veri paketi yollama veya bağışlama işlemleri mobil uygulama üzerinden yapılmaktadır.

Dentcoin’in arkasında kim var?
Kurucu ve CEO olan Tero Katajainen liderliğinde girişimciler ve uzmanlar tarafından kurulan DENT’in temelleri 2014 yılında atılmıştır.

Ekibin diğer kilit üyeleri arasında Mikko Linnamäki (Kurucu Ortak) ve Andee Vollmer (Kurucu Ortak) yer almaktadır.

DENT Coin Nedir?
DENT Coin veya sadece DENT, dünyanın ilk mobil veri alışveriş şirketi olan DENT Wireless tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisinde büyük bir değişimi temsil etmektedir.

Şirketin amacı, “insanların Ethereum blok zinciri aracılığıyla mobil veri almasını, satmasını ve bağışlamasını mümkün kılarak” global şirketlerin oluşturduğu tekeli zayıflatmaktır. DENT Coin oluşturulan bu pazarın merkezinde yer almakta ve veri marketi için evrensel bir para birimi olarak öne çıkmaktadır.

Günümüzde mobil veri önemli bir gereklilik haline gelmiştir. DENT ekosistemi sayesinde kullanıcılar blok zincir tabanlı bir platformda, kullanmadıkları mobil verilerini alıp satmak ve bağışlamak için birbirlerine bağlanabilirler.

  • Hakkımda
  • DENT Coin veya sadece DENT, dünyanın ilk mobil veri alışveriş şirketi olan DENT Wireless tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. DENT, küresel telekomünikasyon endüstrisinde büyük bir değişimi temsil etmektedir.