Electroneum Cover Image
Electroneum Profile Picture
22 Üyeler

Detaylarıyla ELECTRONEUM
Web sitesine göre Electroneum , Bitcoin ve diğer varlıklara faydası olan bir sistem. Ayrıca, tranfser hızının oldukça yüksek olduğu idda ediliyor ( biz deneme yaptık ancak hız konusunda endişelerimiz açıkca olduğunu gözlemledik. Yinede hızlar o anki sistem durumuna göre değişiklik gösterebilir ) Bitcoin ‘in son sorunları göz önüne alındığında, Electroneum gelecekte birçok insan için büyük bir değere sahip olabilir. Kullanıcılar kendi işlem geçmişi görebilecek ayrıntılı bir cüzdana sahip olurlar. Kendi sitesi üzerinden cüzdan açabiliyorsunuz.

Ayrıca, Electroneum’un geliştiricileri offline ve hacklenemeyen cüzdanları çıkarmaları gerekiyor. Ekibin çalıştığını düşünüyoruz ancak bu offline cüzdankarı ne zaman yayınlayacaklar henüz bilinmiyor şuanda sadece web sitesi üzerinden işlem yapılabiliyor.

Electroneum‘u henüz duymamış olabilirsiniz ancak yakında epey ismini duyacağız gibi görünüyor. Son zamanlarda bir ‘coin’dir gidiyor, dijital para gün geçtikçe daha çok hayatımıza giriyor. Çoğu kişi bitcoine yatırım yaptı, koltuğunda arkasına yaslandı ve olacakları bekliyor. Fakat kripto paralar üzerine para yatırmak çok da kolay değil. Küsüratlar, hesaplamalar biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Electroneum biraz daha kolay bir dijital para platformu sunuyor.

Elektroneum Nedir?
Electroneum, kripto para birimlerinin erişilebilirliğini artırmayı vaat eden bir mobil şifreleme hacmidir. Para birimi, mobil oyun ve çevrimiçi kumar pazarlarını yakalama hedefiyle oluşturuldu.

Electroneum‘un asıl hedefi mobil dünya. Mobil uyumlu, hızlı işlemler ve kolay mikro ödemeler için uyumlu. Her türlü bilgisayar ve mobilde desteği var ve telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile telefondan electroneum biriktirebiliyorsunuz.

Electroneum’un Farkı Ne?
Electroneum’un kurucusu ve deneyimli teknoloji girişimcisi Richard Els “Daha önce hiç satın almayı denediniz mi bilmiyorum. Herhangi bir alışverişi Bitcoin ile yapmak gerçekten zor! Dünyanın ihtiyaç duyduğu şeyin, erişmesi ve kullanması kolay bir kripto para olduğunu anladım. Sıradan bir mobil kullanıcıyı düşünülerek Electroneum’u geliştirdik.” şeklindeki açıklamasıyla pek çok soruyu cevaplıyor aslında.

Electroneum‘un mobil hedefli olduğunu söylemiştik. En büyük farkı ve kolaylığı burada zaten. Bunun dışında bitcoin’den daha yüksek bir toplam arz ile, daha anlaşılabilir bir işlem sunmayı planlıyor.

Electroneum, hızlı mikro işlemleri mümkün kılar ve farklı oyunlar, uygulamalar, kullanıcılar arasında kolayca aktarılabilir. Android ve Apple tüm telefonlara indirilebilir bir mobil uygulaması mevcut.

Ethereum gibi mevcut blok zincirleri temel alan birçok şifreli para biriminin aksine, kendi amaçlı blok zinciri mevcut. Blok zinciri orijinal bitcoin eşliğinde kaynak koduna dayanır.

  • Hakkımda
  • Electroneum, kripto para birimlerinin erişilebilirliğini artırmayı vaat eden bir mobil şifreleme hacmidir. Para birimi, mobil oyun ve çevrimiçi kumar pazarlarını yakalama hedefiyle oluşturuldu.