Hshare Cover Image
Hshare Profile Picture
12 Üyeler

Çin Halk Cumhuriyeti’nden son bildirim uyarınca, 2017/09/10 120 (öğleden sonra) Pekin Saati’nden itibaren HSR simgesi ticareti ve para yatırma hizmetlerini askıya alacağız. Para çekme çalışmaya devam edecek.

Desteğin için teşekkürler!

Binance Team

2017/09/09

Hshare Coin’in Geleceği
Cüzdan olarak HCash Wallet’ın kullanıldığını belirtebiliriz. Bunun için sisteme giriş yapıp birkaç saniyenizi ayırmanız yeterli. Public ya da private key oluştup aktarımlarınız sırasında kullanabilirsiniz. Şu sıralar 24 dolar seviyesine gelen Hshare, yakın zamanda cüzdan sahiplerini sevindirecek gibi durmakta. Öngörülere göre talebin de artışa geçeceği düşünülüyor. O nedenle taze bir yatırım aracı olarak Ocak başı gibi yatırım yapanların birkaç aya kalmadan yeni kullanıcılara HSR satacak konuma gelmesi muhtemel. 2017’de devreye giren HShare, en bilinir olarak Binance borsası kapsamında hizmet vermektedir. Exhange partnerleri olarak Allcoin, Bit-Z, Neraex, U- coin, ZB. com, OKEX, CEOİ Trade Satoshi, Hash Toen gibi ortaklıklardan bahsedebiliriz. White Paper seçeneğinden de faydalanabileceğiniz bu sistem, IOTA gibi sistemlere de sahiptir. BTC, LTC ve benzeri coinler karşılığında sizlerle paylaşmış olduğumuz exchange’lerden satın alabilirsiniz.

Hshare Coin Nedir?

Hshare, Binance, Kucoin üzerinden alım-satım yapılabilen 2017’nin son evresinde borsada yerini almış bir para birimidir. Yeni bir sistem olmasının yanı sıra, ilerleyen günlerde kar oranının artacağı düşülmektedir. Şu sıralar uygun alım imkanları bulunduğu için ufak çaplı yatırım yapmak isteyenler için de ideal olan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Borsa kapsamında HSR olarak adlandırılmaktadır.

  • Hakkımda
  • İşlemci ve ekran kartı ile mining yapılmasına olanak tanıması en önemli avantajlarından biri. Kullandığınız sisteme göre hızlı bir mining yapabilirsiniz. Blok ödülü ise 1,6 HSR seviyesinde verilmektedir. Toplamda 28 milyonluk bir coine sahip olduğu belirtilmiştir.