ICON Cover Image
ICON Profile Picture
10 Üyeler

ICON için yol haritası
ICON yol haritasında birçok zorluk ve engeller var. Her şeyden önce, ekip diğer büyük Kripto Borsalarına dahil olup Dex rezerv havuzunu genişletmek istiyor. Ayrıca, ekip Blockchain ağları ile daha fazla ortaklık oluşturmak istiyor. 2017’nin Q3 yılında başlatılan ikinci bir hizmet ise “finansal yatırım Konsorsiyumu” olarak biliniyor. Her şey çok cazip geliyor, ama bunların tamamının işleyebilir ve gerçekçi olması gerekiyor. Blockchain ve kripto dünyasında hiçbir şey kolay gelişmiyor ve ilerlemiyor. Aksine bebeklik döneminde olan bu sektör her gün farklı haberler alıyor iyi yada kötü gelişmelerle yön belirliyor. İyi niyetli olmak ve iyi bir vizyona sahip olmak blockchain dünyasında yeterli olmayabilir. Bu nedenle ICO yatırımcı olmadan önce bir süre projeyi takip etmenizde yarar var.

Icon Coin nedir?

Özgür topluluklardan oluşan ve merkezi olmayan bir dünya ön gören Icon Coin, ICX adıyla da biliniyor. Farklı yönetim grupları ve sahip toplulukların birbirlerine bağlanabileceği ve etkileşim kurabileceği merkezsiz bir krito para ağı olan ICX, her şeyden bağımsız bir DAPP ağı oluşturarak herkesin bu coinden kazanmasını sağlıyor.

Blok zinciri teknolojisinden yararlanılan bu kripto parayı oluşturan ekibin amacı, gerçek insan toplulukları için gerçek bir dünya oluşturmak. Ayrıca Icon, büyük finansal kurumlardan yapay zeka çözümü olan DaVinCI'den yararlanacak. Icon'un kripto para sektöründe hayatını devam ettirmesini ise bankalar, menkul kıymetler, sigorta kurumları, hastaneler, üniversiteler ile yaptığı anlaşmalar sonucunda sağlıyor.

  • Hakkımda
  • Özgür topluluklardan oluşan ve merkezi olmayan bir dünya ön gören Icon Coin, ICX adıyla da biliniyor. Farklı yönetim grupları ve sahip toplulukların birbirlerine bağlanabileceği ve etkileşim kurabileceği merkezsiz bir krito para ağı olan ICX, her şeyden bağımsız bir DAPP ağı oluşturarak herkesin bu coinden kazanmasını sağlıyor.