Komodo Cover Image
Komodo Profile Picture
12 Üyeler

Komodo Madenciliği
Platformun sürekliliğinin sağlanması ve hızlı işlem yapılabilmesi için madenciliğe ihtiyaç var. Komodo madenciliği için hem işlemci hem de grafik kartı kullanılarak yapılabilir. Madenciliğe başlamak için birçok siteden faydalanabilirsiniz.

Komodo’nun Borsalardaki Durumu Nasıl?
KMD almak ve takas etmek için Binance, HitBTC, UPbit ve Bittrex borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalarda mevcut coininiz varsa hemen KMD sahibi olmanız mümkün. Binance üzerinde, 11 Ocak saat 14:58’de 1 KMD 7.04 dolar ediyordu. Güncel grafiğe baktığımızda düşüş görsek de bunun aşırı olmadığını anlıyoruz. Diğer coinlerle karşılaştırınca komodonun dirençli olduğunu anlayacaksınız.

Tamamlanmış Blokzincir Çözümleri
Komodo platformu ne düzeyde olursa olsun her endüstri geliştiricisi için eksiksiz, uçtan uca blok çözümleri sağlamaya odaklanıyor. Bu süreci de ihtiyaçlara göre konfigüre ediyor. Basit ama güçlü bir işleyişten söz edebiliriz. Ortaklar ve geliştiricilerin sağlam bir ekosistem üzerinden blockchain teknolojisini kullanması Komodo’nun vizyonunu oluşturuyor. Geleneksellikten sıyrılıp yeni çağa ayak uydurmak isteyenler Komodo ile hızlıca yeni dünyaya adapte olabilir.

Komodo bünyesindeki tüm teknolojilerden taahhüt ve kısıtlama olmadan yararlanma şansı firmaların dikkatini çekiyor. Komodo ekosistemini ne amaçla kullanmak isterseniz o şekilde blok zincirine bağlanırsınız. Bunu bir otobana benzetebiliriz. Gitmek istediğiniz yere en kısa yoldan nasıl varacaksınız o yolu tercih etmek istersiniz. Yolda çok araba olduğunu düşünün ama herkesin gideceği yer farklı. Trafik olsa bile bir noktadan sonra yollar ayrılacağı için rahatlayacaksınız. Komodo, yolu ve hedefi ayağınıza getiren bir çözümle geliyor. Kendi blok zincirinizi oluşturup kullanmak kadar hızlı bir yöntem var mı? Diğer blokzincirlerde size seçim yapma özgürlüğü verilmiyor. Neye ihtiyacınız varsa o zinciri seçip işlerinizi halledebilirsiniz. Komodo ana akım blokzincirleri reddetmiyor. Tam aksine onları kullanmaya teşvik ediyor ve bir yandan da onları geliştirmeye çalışıyor. Komodo sadece hangi hizmetten yararlanacaksanız doğru olan zinciri bulmanızdan sorumlu

Komodo'nun evrimi ve devrimi
Basit bir dille tanımlamak için, Komodo'nun her zaman mevcut olan internet parası olarak çalıştığını söyleyebiliriz. Her bilginin gizli tutulduğu son derece güvenli bir ortamda işlem yapmanızı sağlar. Bitcoin'in güvenliği ile birlikte ZCash'in kimlik bilgilerini birleştirir. SuperNET, ZCash'den Komodo platformu üretti. Komodo'nun arkasındaki ekip, merkezi olmayan ticaret gibi eksiksiz bir ekosistem oluşturmak için Komodo ile birlikte çalışan bireysel ücretleri de geliştirdi.

Komodo, şifreleme piyasasında devrim yaratmak için gündeme getirildi. Sadece para değil, diğer uygulamaları destekleyen bir platformdur. Ayrıca ademi merkeziyetçi uygulamalar ve kurumsal blok çözümleri sunar. Otomatik sipariş eşleştirme ile birlikte merkezi olmayan atomik takasları sağlayan ilk şifreleme platformudur- (Atomik Takaslar: İşlemi üçüncü şahıs katılımı olmaksızın sağlar. Güvenilir esnaf sağlar). Özel bir ICO katılım mekanizması yaratmak için ilk projedir - (DICO: Merkezi olmayan ICO. dICO, yatırımcıların mahremiyetini sağlayan Jumblr teknolojisini kullanmaktadır). Komodo ayrıca Fintech e-bankacılık platformu olan Monaize ile ortaklık kuran ilk kripto platformudur.

  • Hakkımda
  • Komodo, uçtan uca bir blokchain çözümü olarak kendini konumlandıran bir projedir. Bazı kripto yatırımcıları daha önce Komodo ismini duymuş olabilir. Çoğu kişi, teknolojisinin şu anda nasıl kullanıldığını bilmese de oldukça ilginç bir projedir. Komodo’nun, Kripto Borsaların ilerleyen günlerde yaşamdan ayrılmaz bir rol oynayacağı düşünülüyor.