Loopring Cover Image
Loopring Profile Picture
13 Üyeler

Loopring (LRC) Coin

Loopring (LRC), yalnızca bir platform değil aynı zamanda kullananları karşı tarafın risklerden koruyan ve ticareti düşürerek sanal para ile yapılan ticarette işlem yapan merkezi olmayan bir otomatik yürütme platformudur. Sanal para birimlerinin akışkanlığını bir araya getiren, geleceğin finansal sistemini kurmayı hedefliyorlar. Loopring sistemi sanal paralar içerisinde alım satım ve güvenlik konusunda kullananlara ekstra güvenlik ve akışkanlık yaratıyor. Satın alınan sanal para bedeli alacağınız şey elinize ulaşmadan cebinizden çıkmıyor. Bu esnada sanal para fiyatında herhangi bir farklılık olsa da satın alındığı zamanki fiyat geçerlilik sağlıyor. DDOS ve benzeri sanal saldırılara karşı fazlasıyla güvenlik içeren Loopring sanal para ticaretine yeni bir soluk getirebilir.

Loopring – LRC – Coin Satan Borsalar:

Binance, HitBTC, CoinExchange, Yobit

Loopring – LRC – Coin ya da token hakkında düşüncelerinizi, borsa bilgilerinizi, satın alma ve satma ile ilgili deneyimlerinizi ve fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşın.. Coin dünyası çok büyük bir dünya olup, coinler hakkındaki bilgiler de paylaştıkça değerlenir.

Geleceği var mı?

Loopring sistemi kripto paralar arasında alım satım güvenlik konusunda kullanıcılara ekstra güvenlik ve likidite sağlıyor. Satın alınan kripto bedeli ürün elinize ulaşmadan cüzdanınızdan çıkmıyor. Bu esnada kripto fiyatında herhangi bir değişiklik olsa da satın alındığı anki fiyat geçerli oluyor. DDOS ve benzeri saldırılara karşı ekstra güvenlik içeren Loopring kripto para değiş tokuşları ve ticaretine yeni bir soluk getirebilir.

Kullanıcıların en büyük korkusu iflas etme gibi konularda da alt limit ve riskleri azaltma gibi yeni projeleri mevcuttur.

  • Hakkımda
  • Loopring, sadece bir protokol değil aynı zamanda kullanıcıları karşı tarafın risklerinden koruyan ve ticaret maliyetini düşürerek kripto ile yapılan alışverişlerde işlem yapan merkezi olmayan bir otomatik yürütme sistemidir.