Populous Cover Image
Populous Profile Picture
17 Üyeler

Populous nasıl çalışır?
Populous, Poken adı verilen tokenlerin dağıtımı etrafında kurulmuştur.

Faturalar yatırımcılar tarafından finanse edildikten sonra, Pokenler fatura satıcılarına gönderilir (borçlular olarak da bilinir). Pokenler fiat para ile değiştirilebilir veya harici bir Ethereum cüzdanına aktarılabilir.

Pokenler iki farklı şekilde çalışır: platformun içinde ve dışında. Platformun içinde, Populous her bir borç alanın ve yatırımcının hesaplarının bakiyeleri ile her para birimi için bir iç defter yönetir. Platformun dışında, Populous her token için herkes tarafından erişilebilir bir akıllı sözleşme sunar.

Tokenler ERC20 belirteci standardına dayanır. Populous blok zincirin kendisi Ethereum ve RSK blok zincirlerinin birleşimidir. Populous ile birlikte kullanılan diğer teknolojiler arasında XBRL, Z Puanı formülü, akıllı sözleşmeler, kararlı tokenler ve diğerleri bulunur.

Vizyonu nedir?
Şirketin vizyonu, blok zincirine dayanan lider bir global muhasebe finansmanı şirketi olmaktır.

Populous yatırımcılar için bir platform sağlayarak bunu başarmak istiyor.

Şirket nakit akışlarını sağlayarak müşterilere katma değer sunmak istiyor. Blockchain teknolojisi kullanarak, Populous güvenli, hızlı ve verimli bir finansman seçeneği sunuyor.

Nakit akışları şirketlere en iyi faiz oranlarında sağlanmaktadır.

Populous platform, kısa vadeli likiditeye ihtiyaç duyan potansiyel müşteriler için XBRL veritabanını taramayı içeren hedefli bir müşteri edinme sistemine yerleştirilmiştir.

XBRL veritabanı mali verilerle gerçek zamanlı olarak güncellendiğinden, Populous’un potansiyel fatura tedarikçi veritabanı her zaman günceldir.

Populous’u kimler kullanmalıdır?
Nihai olarak, Populous üç grup için faydalı olacaktır:

Müşterilerin faturalarını ödemelerini beklemekten bıkmış olan insanlar.
Faturaları yüklemek ve 24 saat içinde ödeme yapmak isteyen kullanıcılar.
En kısa zamanda bir fatura üreterek hızlı nakit para kazanmak isteyen herkes.
Fatura satış endüstrisi internet üzerinde gelişiyor. Populous, şeffaf, merkezi olmayan bir pazarda daha hızlı, daha kolay ve daha ucuz uluslararası işlemleri kolaylaştıracak şekilde blockchain teknolojisini fatura pazarına tanıtmak istiyor.

Populous Coin Nedir?
Populous online platformu 2017’de kurulmuştur. Eşten eşe (P2P) faturaların ödenmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Populous, fatura ve ticaret finansmanı için özel olarak tasarlanmış ilk ve tek etere dayalı platformdur.
Populous, tüm dünyadaki yatırımcılara ve fatura üreticilerine bir ticaret ortamı sağlayan ve kâr paylaşma tokenli bir fatura ve ticaret platformudur.

Populous, yatırımcılar, borç verenler, kreditörler ve KOBİ’ler için eşsiz bir ticaret ortamı yaratmak için iXBRL, Akıllı Sözleşme, Stablecoin ve diğer unsurları kullanır.

Ticari bir veri uzmanı olan Stephen Williams, platformu geliştirmek için Populous için bir ön ICO başlatmaya karar verdi. Topluluğun desteğiyle ön-ICO bir hafta içinde tamamlandı.

Artık deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekiple ve destekleyici bir toplulukla donatılmış olan Populous büyümeye hazır gibi gözüküyor.

  • Hakkımda
  • Populous platformunda iki çeşit dijital para birimi vardır – Populous Platform Koinleri (PPT) ve Poken.
    Her iki dijital para birimi farklı bir rol oynamaktadır ve çeşitli mekanizmalara sahiptir.
    PPT, para toplama amaçlı ön-ICO dönemde verilen paradır. ICO öncesi verilen koinlerden 53 milyonu aşkın miktarda arz ile şu an dolaşımda 41 milyon PPT bulunmaktadır.