✔Geleceğin para birimi olan BİTCOİN ile ilgili son zamanlarda bir çok sistem mevcut.

✔Ama bu sistemlerin hepsinde,şirkete yada sisteme bir para yatırmanız gerekiyor ve ipler hep sistemin elinde oluyor.

✔Bir sistem düşünün ki tüm ipler sizin elinizde,tüm para sizin kasanızda duruyor.Asla ve asla şirkete bir para yatırmıyorsunuz.

✔İşte o sistem ‘BTCMİX’ 🎗

✔Bitcoin yardımlaşmasına dayanan BTCMİX’i bir 🥇 altın günü olarak düşünebilirsiniz.

✔Sisteme kayıt olmak sadece ‘0.011 Bİtcoin’

✔Ve en güzel tarafı kayıt olurken ve üye davet ederken tüm bitcoin tutarları blockchain üzerinden yapılıyor yani,tüm gelen ve giden paralar sizin blockchaininizde(sizin kasanızda) duruyor.Şirketten paramı çekemiyorum,şirket kapandı,şirket patladı gibi bir güven sıkıntınız asla yok.💯

✔Şirketin en güzel diğer yanı ise,kayıt olurken bağışladığınız ‘0.011 Bitcoin’ i sadece bir üyeden amorti etmeniz.Yani 1. Seviye için aldığınız her kayıtta sistem yeni gelen üyenin yapıcağı bağışı sizin blockchain hesabınıza göndertiyor.Sadece 1 kişi den yatırdığınız tutarı geri almış oluyorsunuz.

✔Her üyenin 1.Seviye için maksimum referans sayısı 2 dir.Sonrasında o üyenin referansıyla kayıt olan herkesin kayıtları,alt kollardaki boş yerlere soldan sağa olarak otomatik dağıtılır.

✔Gelelim en güzel diğer kısmına,sistemde 7 seviye bulunmakta,başlangıç seviyeniz 1.Seviyedir.Her seviye geçişlerinde kazandığınız toplam bitcoin tutarınızın bir kısmını tekrar bağış yapmanız istenir ve her üst seviyede kazandığınız tutarlar git gide artacaktır.

✔Sizin üye yapamamanız durumunda,sistem ağaç şeklinde ilerlediğinden,altınıza üye gelmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

✔Ayrıca sizin üst sponsorlarınızın para kazanmaları için sizin altınızı da doldurmaya yardımcı olması,sizin kazanmanızı ve dolayısıyla üst seviyelere çıkmanızı sağlamaları gerekmektedir.

✔Sadece 40 gündür çalışan ve 800 aktif üyeye sahip olan bu sistemde,kazanmak için yerinizi alın 👍🏻

✔İletişim ve Whatsapp: 05454229503