Veritaseum ve Veritas arasındaki fark nedir?
Veritaseum, Veritas (Veritaseum coin) adlı bir simge yayınlayan şirketin adıdır.

Veritas bir yatırım şeklidir mi? Ve neden böyle?

Veritas bir yatırım değil, yazılım. Şirket, başkalarının VERI (Veritaseum coin) üzerinde spekülasyon yapmasını engelleyemez.

Veritaseum'un piyasa değeri neden bu kadar değer düşük? Ve bu doğru mu?
Coinmarketcap, "dolaşımdaki arz" ile piyasa değerini belirler ve iddia edilen toplam arz olarak değerlendirir. Tercih ettiğiniz hesaplama yöntemi, bu sayının doğru değerlendirilip değerlendirilmediğini belirleyecektir. Buna ek olarak, şirket pek çok kişinin düşündüğü gibi gözardı edilinceye kadar hissetmiyor. Bu anlamda, piyasa değeri, piyasa değerlemesi ile aynı değildir. Değerleme çok daha odaklanmış ve iki sayının çarpımından daha titiz bir yaklaşıma dayanıyor.

Veritaseum'un P2P platformuyla Ether-Blockchain'de ne kadar bağımlı?
Veritaseum'un ürünleri, farklı blok zincirlerine taşınabildikleri için bir blok zincirine bağımlı değildir. Blok zincirleri arasında geçiş yapmak için bazı mühendislik çabalarının gerekli olacağı iddia edilmektedir. Çoğu yeni blok zincirin Ethereum uygulamaları ile geriye dönük olarak uyumlu olacak şekilde tasarlandığını görüyoruz.

Veritaseum P2P platformu ne zaman halka açık olacak?
Veritaseum Ortak Girişimi Top 10 Küresel Menkul Kıymetler Borsaları ile Dijital Varlık Borsası Müşterek Yönetime Giriş, konunun geçtiğini varsayarak, 10/15/17 tarihinde konseptin kanıtı olarak başlanması planlanıyor.

Veritaseum P2P OTC doğrudan değere dayalı işlemler 2018'in 4. çeyreğinde başlayacak.

Veritaseum'un uyumlu olmadığı (örn. SEC, TÜM ICO'ların menkul kıymet olduğunu belirtirse), Veritaseum SEC uyumlu olacak mı?

Veritaseum, halihazırda kamu mali raporlarını yayınlamayı planladı. Şirket, kayıtdışı menkul kıymet ihraç etmeyen bir yazılıma dayalı danışmanlık firması olduğuna inanmaktadır, ancak Şirket, SEC düzenlemelerine bir yazılım satıcısı dışında başka bir şey olarak uymak zorunda kalırsa, Şirketin bir yazılım satıcısı olacağına inanmamaktadır. bununla ilgili sorun. Lütfen şirketin bir düzenleyici uzmanı ya da bir menkul avukat avukatı olmadığını unutmayın; bu sadece bir laymanın görüşü.

Platform, sonuçta Veritaseum ekibine gitmeden akranları arasında kullanılabilir mi?
Hedef, VeADIR'ın% 100 özerk olmasını sağlamak ancak şirket "doğrulama" yapılmasını isteyen talepleri halledene kadar, VeADIR araştırması Veritaseum'dan satın alınmalıdır, böylece ekibe güvenmek zorunda kalacaklardır. kısmen istenmeyen varlıklar listelenmesini önlemek için.

"Veritize" ne demektir?
Doğrulama - bir öğeye özelleştirilmiş bir VERI belirteci atanmış demektir (öğeyi çevreleyen bir sarıcı düşünün ve onu canlı ve blok zincir üzerinde hareket ettiren özel programlanabilir özellikler verin). Örneğin, bir binayı "Veratize" olarak kiralayabilir ve leasing, dijital kıymet borsalarında işlem görebilir. Şirketin ortaklarına sunduğu süreç budur.