ClearCoin Reklamcılık Sektörünün Sorunlarını Çözüyor

Dijital reklamcılığa olan ilginin son yıllarda arttığından bahsedebiliriz. İnternet üzerinden gerçekleştirilen reklamlar son yıllarda ürün tanıtımlarında kullanılan yaygın bir yöntem haline geldi. Öte yandan bu süreç milyarlarca dolarlık reklamcılık sektörünü i

Dijital reklamcılığa olan ilginin son yıllarda arttığından bahsedebiliriz. İnternet üzerinden gerçekleştirilen reklamlar son yıllarda ürün tanıtımlarında kullanılan yaygın bir yöntem haline geldi. Öte yandan bu süreç milyarlarca dolarlık reklamcılık sektörünü istismar eden dolandırıcılar için uygun bir ortam sağlıyor.

Clearcoin.co; dijital reklamcılık sektörüyle ilgili sorunları çözmeyi hedefleyen ve zincir teknolojisine dayanan ürünlerin tanıtımını yapmak için tasarlanmış bir platformdur. Bu platformda reklamcılar yayıncılarla birlikte çalışır ve bu ikili arasında gerçekleşen her bir işlem, tarihi onaylanarak bir dijital deftere kaydedilir. Bu defter; dolandırıcılık ve diğer istenmeyen durumlara karşı koruma sağlar.

ClearCoin, 563 milyar dolar değerindeki reklamcılık sektörüyle ve medya tedarik zinciriyle birlikte çalışır. Ayrıca ClearCoin; hızla büyüyen reklamcılığın ve medya sektörünün tedarik zincirini geliştiren, dağıtımlı kayıt teknolojisini kullanır. Platform böylece, her iki alanda da daha net kayıtlar elde ederek masrafların azaltılmasına yardımcı olur.

Dijital piyasanın dolandırıcılığa yatkınlığı yalnızca yatırımcıları değil bütün sektörü endişelendiriyor. Bu sektörden elde edilen gelirlerin %20’ye ulaşan bir kısmının dolandırıcılık faaliyetlerinden kaynaklandığı rapor ediliyor. ClearCoin, uzun yıllardır ortadan kaldırılmaya çalışılan bu soruna bir çözüm sunuyor: Reklamcılık piyasasına blockchain teknolojisinin uygulanması. Bu teknolojiyle sektör; daha güvenli, şeffaf ve verimli hale geliyor.

ClearCoin platformu, bütün reklamcılık formatlarını kapsayan bir reklamcılık hizmeti sağlayan küresel bir ürün ortaya koyuyor. Böylece platform kullanıcılarına, reklamlarını iyi kaynaklarda yayınlayabilme ve bu sistemi izleyebilme imkanları sağlıyor. Buna göre müşteriler reklamcılık için harcadıkları paraların nereye gittiğini takip edebiliyorlar.

ClearCoin platformunun tokenini şu anda satın alabilirsiniz. Token satışı 18 Kasım 2017 tarihinde başladı ve 31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Mart ayının sonlarına yaklaştıkça, tokenin ulaşacağı son fiyatın 0.10 dolar olması bekleniyor. Token satışının sona ermesinin ardından tokenin fiyatı, gelecek talep ve piyasadaki duruma göre belirlenecek.

Ses, video, içerik, arama ve televizyon reklamcılığı gibi hizmetler sunan ve sahip olduğu teknolojiyle pazarlama ajanslarına, markalara, reklam yayıncılarına ve diğer birçok kuruluşa yeni imkanlar sağlayan bu projeyle, reklamcılık sektöründe köklü bir değişim meydana gelecek.

Alıntıdır. http://coin-turk.com

8495 Görüntüler