Revain Cover Image
Revain Profile Picture
5 Üyeler

Revain Takımı
Revain takımındaki hiç kimse kurtarıcı olarak kabul edilmemektedir. Fakat, dikkati çekecek nitelikler olup olmadığını görmek için kendilerini dümen içine alan bazı insanları kovalım.

CEO Rinat Arslanov, Covertry Üniversitesi’nde çalışan İngiliz kökenli Rinat Arlanov‘la karıştırılmamalıdır. Büyük ölçüde konuşan Arslanov, arama sonuçlarında pek fazla gelmemektedir. “İş dünyasında 10 yıldan fazla girişimci, girişim kapitalisti ve blok meraklısı” olan bir girişimci olduğunu iddia etmektedir. Bir Twitter profili biraz daha açıklayıcıdır.

Revain Token
Konuyu karıştırmak için Revain’in iki jetonu olacaktır. Crowdsale’de R simgesi olacaktır. Bu, daha sonra platformun içinde kullanılacaktır. Platformun dışında satılmak üzere tasarlanmayacak olan RVN belirteçleri değiştirilebilir olacaktır. RVN belirteçleri R belirteci için değiştirilebilir ve bunun tersi de olabilir. Küçük şirketler, kullanıcı görüşlerini ödüllendirebileceklerinden dolayı 0.0001 Bitcoin değerine R belirteçleri için bir açılış fiyatı belirlemiştir.

Şimdi karanlıkta bir ışık görmekteyiz. Kullanıcı verilerini toplama konusundaki küçük şirket pazarıyla mücadele etmek büyük bir olasılıkla değerli bir sebeptir. Fakat, basit bir şekilde yerleştirmek ve daha ucuz ölçüm yapmak yeterli olmayacaktır. Böyle bir platform çok yönlü olacaktır. Küçük firmalara, büyük verilerin kullanıcı verilerini yakalamak ve bunlara göre hareket etmek için elinde olan araçları sağlayacaktır. Revain’de bize sağladığımız bu değil, bu şekilde ise elimizden gelenin anlamı yoktur. Sağlanan, Amazon inceleme sisteminin merkezi olmayan, çok daha oyun oynanabilir versiyonudur. İnsanlar ödeme gerçekleştiriyorsa, bu ödemelerin adil ve şeffaf olduğu iddia edilse dahi, yine de görüşlerinden dolayı masa altından ödeme alma şansı vardır. Böyle bir sistemde onu reddetmek için bir çok fırsat vardır. Hepsinin meşru geri bildirim sağlaması, hayal kırıklığı yaratması, yinede söylemek gerekirse çok fazla dolar değeri olduğundan emin değiliz. Bu geri bildirimde ilk etaptır.

Kullanıcıların geri bildirimlerini almaya ve bunun için kullanıcılara ödeme yapmaya adamış bir endüstri vardır. Bu endüstriyi blok çağına getirmek karlı bir çaba olacaktır. Fakat, bunun Revain ile görüleceğimizin bu olduğuna inanmamaktayız.

  • Hakkımda
  • Blok zincir teknolojisini kullanarak, ortak kullanıcıların simgemiz - RVN'si yüzünden motive olmalarını sağlayan ekonomik bir model oluşturmayı başarabildik. İkinci sembol-R ve doğrusal olmayan dönüştürme mekanizmasını kullanarak, Revain kesinlikle kararlı bir dahili simgeyi elde etti. Ve nihayet, Ethereum platformu sayesinde değiştirilemezliği ve ahlaksızlığı garanti eden şeffaf bir sistem yaratmayı başardık.