Syscoin Cover Image
Syscoin Profile Picture
5 Üyeler

Syscoin, Bitcoin gibi sıfır maliyetli mali işlemlerin yakınında bulunan ve işletmelere mal, varlık, dijital sertifika ve verileri güvenli bir şekilde ticaret alt yapısına altyapı sağlayan devrimci bir kriptokrasitedir. Syscoin sadece para ve ticaret ile değil, finans sektörüne yönelik yerli özellikleri sayesinde tüm işletme türlerini cezbetme yeteneğine sahiptir. EBay tüccarları ve High Street dükkanlarından, garaj satışınızdan bile vazgeçemediğiniz son bir ürünü satmaya kadar, Syscoin'in merkezi olmayan şebekesi herkese fayda sağlar!

Diğer kripto para birimlerinin aksine, Syscoin'in içsel değeri doğrudan blok zincirinde sağladığı yerinden yönetim servislerinden türetilir. Blockchain tüm Syscoin hizmetlerine güç veriyor. Syscoin ağında bir dizi "düğüm" tarafından barındırılan merkezi olmayan bir kayıt sistemi. SYS sembolü ile sanal para değişiminde işlem görür.

Syscoin (SYS) coin nedir ?

Syscoin, Peer to peer nakit transfer sistemi olarak tanımlayabileceğimiz, e-ticaret için yoğun kullanılabilecek blok zinciri blockchain altyapısı ile geliştirilen bir token olarak yaratılmıştır. Madencilik ve çıkarım yapısına bakıldığında Bitcoin protokolünün bir çatalına (fork) dayanıyor ve ( merge-mine) yani Bitcoin ile birlikte başka coin madenciliği yapılması imkan sağlayan bir yapı olması sebebi ile güvenli, sistemli büyüyen , ölçülen ve ölçeklendirilebilen bir ağ yapısı sunuyor. Maliyeti çok ama çok az , neredeyse sıfır maliyet diyebileceğimiz bir seviyede finansal işlemlere olanak sağlayan, inanılmaz hızlı olarak işletmelere ticaret vb transferlere dijital sertifika ve verileri güvenliği için altyapısı sağlayan bir kripto paradır. Syscoin şu anda kripto para borsaları ve sanal para piyasalardaki kısaltması (SYS) olarak takip edilebilen kripto coin para birimidir.
Yatırımcılarına ve altcoin, kripto para takipçileri için orta ve uzun vadade karlı bir yatırım aracı olabilir.

  • Hakkımda
  • Syscoin, Peer to peer nakit transfer sistemi olarak tanımlayabileceğimiz, e-ticaret için yoğun kullanılabilecek blok zinciri blockchain altyapısı ile geliştirilen bir token olarak yaratılmıştır.